Lista grup

GDAŃSK-JELITKOWO, PARAFIA ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

  • Grupa Matki Boskiej Królowej Pokoju - spotkania w poniedziałek (drugi i czwarty) godz. 18:30 - salka parafialna

GDAŃSK-JASIEŃ, PARAFIA ŚW. DOROTY

  • Grupa 1 - spotkania w środę (pierwsza i trzecia) na plebanii

GDAŃSK-MIGOWO, PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  • Grupa Miłosierdzia Bożego

GDAŃSK-NOWY PORT, PARAFIA ŚW. JADWIGI

  • Grupa św. Archaniołów - MIchała, Gabriela, Rafała - spotkania w środę (druga i trzecia) godz. 18:45 - salka katechetyczna

GDAŃSK-OLIWA, PARAFIA TRÓJCY ŚWĘTEJ

  • Grupa 1 - spotkania w czwartek (druga i czwarta, ale czasami mogą być przesunięcia na pierwszą i trzecią) po Mszy św. wieczornej w kawiarence

GDAŃSK-OLIWA, PARAFIA ŚWIĘTEGO STANISŁĄWA KOSTKI

  • Grupa Św. Józefa - spotkania w  środę (pierwsza i trzecia) godz. 18:00 - salka katechetyczna

GDAŃSK-OSOWA, PARAFIA CHRYSTUSA ZBAWICIELA

  • Grupa Matki Bożej Miłosierdzia - spotkania w środę (pierwsza i trzecia) godz. 18:45 - sala "Betania" 
  • Grupa Św. Antoniego Padewskiego - spotkania we wtorek (pierwszy i trzeci) godz. 18:30 - „Betenia” 

GDAŃSK-OSOWA, PARAFIA ŚW. POLIKARPA

  • Grupa bł. Stanisława Papczyńskiego - spotkania w środę (pierwszą i trzecą) godz. 18:30 - kawiarenka 

GDAŃSK-ORUNIA GÓRNA, PARAFIA ŚW. JADWIGI

  • Grupa bł. ks. Michała Sopoćko - spotkania w środę (pierwsza i trzecia) godz. 19:00 - salka katechetyczna

GDAŃSK-PRZYMORZE, PARAFIA ŚW. JÓZEFA

  • Grupa św. Michała Archanioła - spotkania w poniedziałek (pierszy i trzeci) godz. 19.30 - salka na plebanii

GDAŃSK-SIEDLCE, PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

  • Grupa Chrystusa Króla - spotkania w czwartek (drugi i czwarty) godz. 18:30  - salka katechetyczna

GDAŃSK-WRZESZCZ, PARAFIA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

  • Grupa Matki Boskiej Nieustającej Pomocy - spotkania w środę (druga i czwarta) godz. 19:00 - kuchnia dla ubogich

GDAŃSK WRZESZCZ, PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

  • Grupa Najświętszego Serca Pana Jezusa - spotkania w środę (pierwsza i trzecia), godz. 19:00 - salka nr 6

GDAŃSK WRZESZCZ, PARAFIA MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

  • Grupa 1 - spotkania w poniedziałek (pierwszy i trzeci) godz. 19:00 - salka katechetyczna po wieczornej Mszy Świętej

GDAŃSK-ZASPA, PARAFIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ

  • Grupa św. Jana Pawła II - spotkania w poniedziałek (drugi i czwarty) godz. 19:00 - salka katechetyczna

GDAŃSK-ZASPA, PARAFIA ŚW. KAZIMIERZA

  • Grupa 1 - spotkania w czwartek (pierwszy i trzeci) godz. 18:30 - kawiarenka parafialna
  • Grupa 2 - spotkania w czwartek (drugi i czwarty) godz. 18:30 - kawiarenka parafialna

GDAŃSK-ŻABIANKA, PARAFIA MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ

  • Grupa Św. Pawła Apostoła - spotkania w czwartek (drugi i czwarty) godz. 19:00  - salka katechetyczna

GDAŃSK-ŻABIANKA, PARAFIA CHRYSTUSA ODKUPICIELA

  • Grupa św. Teresy od Dzieciątka Jezus - spotkania w poniedziałek (drugi i czwarty) godz. 19:00 - salka katechetyczna
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
94 0.10115480422974